Opiekun klienta (z orzeczeniem) - zdalnie oferta pracy

Kategoria: Marketing i reklama

Stawka: 3000.00 zł / Miesiąc

Weź to zlecenie

Szczegóły oferty:

Agencja e-kreacji Grupa SCA. to prężnie rozwijająca się spółka. Główny zakres działań to kreowanie internetowego wizerunku firm poprzez projektowanie stron WWW, e-sklepów, działań e-marketingowych. Jako agencja składająca się w dużej mierze z osób z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela, chcemy promować wizerunek osób niepełnosprawnych jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku, podejmując się najtrudniejszych zadań. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Opiekun klienta

Zadania:
- aktywne i skuteczne pozyskiwanie klientów biznesowych
- utrzymywanie pozytywnego kontaktu z klientem biznesowym
- aktualizacja bazy danych klientów
- prezentacja projektów dla klienta
- administracja stron www klientów

Wymagania:
- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
- doświadczenie w obsłudze klienta / sprzedaży
- znajomość etykiety komunikacji biznesowej
- umiejętności interpersonalnych
- dostęp do internetu

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat po okresie próbnym
- wygoda pracy w domu
- telefon służbowy
- gotowa baza danych
- know-how o Internecie i e-marketingu
- częste szkolenia