Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

ASYSTENTKA/ASYSTENT - NAJLEPSZA OFERTA

Telefon
E-mail
Stawka 2000.00/miesiąc
Status oferty Oferta aktywna
Witam Panią, Pana.

Przedstawiam solidną ofertę pracy na etat z umową i ubezpieczeniem - z możliwością podjęcia od zaraz.
Pracę wykonujemy w dowolnym czasie i miejscu. Czyli pracujemy kiedy chcemy. A to daje nam całkowitą wolność i niezależność. Praca bardzo dobra polegająca na obsłudze klienta - w branży odszkodowania.

Jedynie co robimy to spisujemy z osobą poszkodowaną odpowiedni wniosek i wysyłamy do firmy. To wszystko - czyli średnio zajmuje to nam od 1 godz. do 3 godz. A zarabiamy średnio z wniosku od 1 do nawet 30 tys zł. Jak za kilka godz. pracy to na pewno warto. Osób nie szukamy, sami się do nas zgłoszą.

ZAROBKI
Średnie zarobki: od 2 do nawet 40 tys zł.
Jest to jedna z najlepszych obecnie prac w Polsce. Masz umowę [ z czasem działalność gospodarczą - wszystko poprowadzi Ci odpowiednia księgowa ] Masz z czasem pełne ubezpieczenie i nikt do niczego Cię nie zmusza, nie musisz rano gnać do pracy na 8 godz. za marną wypłatę. Tu Ty decydujesz co i jak. Kiedy chcesz wziąć urlop i jak długi.

Weź to zlecenie