Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Praca dodatkowa/ polecanie firmy

Telefon
E-mail
Stawka 1.00/sztuka
Status oferty Oferta aktywna
Szukasz dodatkowej pracy? Masz tylko chwilkę wolnego, a chciałabyś mieć dodatkowe fundusze? Jesteś kreatywna? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję współpracy. Nie wymagamy doświadczenia, wykształcenia, bo każda osoba jest dla nas cenna. Jedyne czego potrzebujesz to: chęci, odrobina czasu i komputer. Sam decydujesz ile zarobisz i w jakim czasie. Jesteśmy legalnie działającą firmą, wpisaną do rejestru działalności gospodarczej. Zajmujemy się produkcją foto gadżetów i obrazów na płótnie, szukamy osób chętnych do współpracy na zasadach polecania naszych wyrobów i usług. W zamian oferujemy atrakcyjny % od ceny sprzedanego produktu. Jak to działa? Bardzo prosto: 1. Polecasz nas znajomemu i... w zasadzie to wszystko:) Zaintrygowany? Zapraszamy! To nie praca na etacie - liczą się chęci i zaangażowanie! Nie pobieramy żadnych opłat, nie musisz zakładać jakichkolwiek kont na dziwnych portalach ani rejestrować się gdziekolwiek. Bądź Szefem sam dla siebie :) Napisz do nas, a wyślemy ci szczegóły.

Weź to zlecenie