Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Doradca motoryzacyjny, leasingowy

Telefon
E-mail
Stawka 4500.00/miesiąc
Status oferty Oferta aktywna
Pięć lat doświadczenia. Setki zadowolonych klientów. Szeroka oferta produktowa.


Jako jedyny broker leasingowy w internecie poszukujemy nowych pracowników.
Osoby zatrudnione na tym stanowisko będą początkowo współpracować z dotychczasowym zespołem w zakresie obsługi klienta firmowego zainteresowanego finansowaniem samochodów -leasing samochodowy, kredyt samochodowy, ubezpieczenia. Docelowo Doradcy Klienta samodzielnie obsługiwać będą pozyskiwane przez naszą firmę  zapytania zw. z ofertą firmy.

OCZEKUJEMY:
Najważniejsza jest dobra komunikatywność i chęć nauki. Liczymy, że osoby aplikujące będą posiadać takie cechy charakteru jak sumienność, skrupulatność i zaangażowanie. Chcielibyśmy zatrudnić osoby, które posiadają choć minimum doświadczenia w handlu, poruszają się sprawnie w internecie i mają choć minimalną wiedzę o motoryzacji.

OFERUJEMY:
Bardzo rozwojową pracę z docelowo wysokim wynagrodzeniem nie związaną w żaden sposób z akwizycją. Zapewniamy komfortowe warunki pracy w młodym zespole. W tej pracy zapoznasz się z bardzo szerokim zakresem wiedzy praktycznej i teoretycznej związanej nie tylko z samochodem w firmie, ale i w szeroko rozumianym prowadzeniem działalności gospodarczej (rachunkowość, prawo, finanse).

Spełnisz nasze wymagania - dostosujemy formę zatrudnienia do Twoich oczekiwań

WYNAGRODZENIE:
Wynagrodzenie stałe 3000 zł + system motywacyjny


Zapraszamy zainteresowanych

Weź to zlecenie