ASYSTENTKA - PRACA DLA MAM

Stawka 3500.00/miesiąc
Status oferty Oferta aktywna
Opis stanowiska: PRACA DLA MAM

Poszukujemy osób, które są w stanie poświęcić około 2 godzin dziennie na pracę online.

Oczekujemy zaangażowania, samoorganizacji oraz kreatywności.
Praca polega na promocji serwisu internetowego.
Nauczymy Cię co trzeba robić, nawet jeśli nie masz doświadczenia.
Oferujemy bezpłatny pakiet szkoleń.

Oczekujemy :
⁃ ambicji oraz kreatywności
⁃ realizacji zamierzonych celi
⁃ zaangażowania

Oferujemy:
⁃ stabilne co miesięczne wynagrodzenie (3500-4500zł/ms)
⁃ elastyczny grafik pracy
⁃ pracę w międzynarodowym zespole

Forma kontaktu:
Prosimy o przeslanie zgloszen droga mailowa.