Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Ankiety zdalnie

Telefon
E-mail
Stawka 12.00/sztuka
Status oferty Oferta aktywna
Witam! . Praca dodatkowa dla każdego, polegająca na wypełnianiu ankiet on-line dla sześciu instytutów badawczych, (6 oddzielnych ofert). Praca może być wykonywana wszędzie (w domu, pracy, kawiarence internetowej itp. ). Jest to zajęcie dodatkowe bez zobowiązań, rejestracja i udział są bezpłatne. Za wypełnianie ankiet otrzymuje się punkty(w przeliczeniu 3-12 zł. /ankieta), a po uzbieraniu odpowiedniej ich ilości można je wymienić na pieniądze, które są wysyłane na konto. Ankiety dotyczą różnych towarów i usług. Jeśli jest pan/pani zainteresowany/na proszę po prostu o odpowiedz TAK. . Pozdrawiam. 
P. S. Przyjmujemy zgłoszenia z całego kraju !! 

Weź to zlecenie