Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Praca z Native Speakerem NIEMIECKIEGO! pełny/niepełny etat ZDALNIE

Telefon
E-mail
Stawka 3000.00/miesiąc
Status oferty Oferta aktywna


Jesteśmy firmą outsourcingową świadczącą usługi w obszarze kompleksowej obsługi klienta w Polsce i za granicą. W swoich działaniach nie zapominamy, że najważniejsi są ludzie. Dlatego też jednym z naszych znaków rozpoznawczych jest fakt, że pracownicy polecają swoich znajomych do pracy z nami!

Dołącz i Ty!

#‎PRACA w obsłudze klienta z językiem NIEMIECKIM na warunkach innych niż powszechnie oferowane!

Aktualnie poszukujemy osoby do:

Telefonicznej i mailowej obsługi klienta z elementami dosprzedaży z jęz. NIEMIECKIM (stacjonarnie w Krakowie lub zdalnie)

Opis stanowiska:

- odbieranie połączeń od klientów i odpisywanie na maile celem udzielenia informacji,

- wykonywanie połączeń do klientów w sprawie złożonego przez niego zamówienia,

- zaproponowanie klientowi czegoś więcej w myśl tego co już kupił.

Dlaczego WARTO:

-kontakt z żywym językiem niemieckim - konwersacja z native speakerem j. niemieckiego, możliwość poznania specyfiki klienta niemieckiego.

- stabilne zatrudnienie w oparciu o długotrwałą współpracę, pełny (od 9.00) lub niepełny etat (z możliwością ustalenia indywidualnego grafiku)
- atrakcyjne ‪wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji (przeciętnie 2 500 - 3 000zł netto);
- pensja wypłacaną zawsze w terminie, a gdy istnieje potrzeba również przed czasem (rozumiemy, że istnieją różne sytuacje życiowe);
- przejrzysty i motywujący system prowizyjny;
- ‪szkolenia umożliwiające osiąganie dobrych wyników na każdym etapie wg indywidualnych potrzeb, nie tylko na początku. Chcemy abyś osiągał świetne wyniki - oznacza to ‪#‎zarobek dla obu stron! Proponujemy szkolenie on line lub zapraszamy do Krakowa na kilka dni – co wybierzesz zależy od Ciebie! Pokryjemy koszt noclegu w Krakowie na czas pobytu.
- dostęp do nieograniczonej ilości pysznej kawy a także herbaty czy soków zamawianych specjalnie na Twoje życzenie. Ponadto mamy dla Ciebie świeże owoce dostarczane 2 razy w tygodniu;
- elastyczne podejście i ‪wyrozumiałość - możesz bez problemu wziąć dzień wolny czy zaplanować urlop a w sytuacji choroby spokojnie wyzdrowieć.
- świetna atmosferę w firmie, spotkania i wyjazdy integracyjne.
- wsparcie kompetentnych i życzliwych osób w każdej chwili.
- niezbędny do pracy sprzęt (laptop służbowy)

OCZEKUJEMY: biegłej znajomości języka NIEMIECKIEGO, pozytywnego nastawienia i otwartości, chęci i zaangażowania.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV
Weź to zlecenie