Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Pracownik w Dziale Analizy Informacji - praca zdalna

Telefon
E-mail
Stawka 12.00/godzina
Status oferty Oferta aktywna


Poszukujemy osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności do działu analizy informacji - wprowadzanie i aktualizowanie wskazanych informacji do wewnętrznego systemu.

Nazwa firmy: Grupa Marketingowa TAI Sp z o.o.
Miejsce pracy: praca zdalna.
Możliwość pracy zdalnej wyłącznie po odbyciu 2-3 dniowego szkolenia w Katowicach lub Łodzi.

Wymagania: biegła obsługa komputera, doskonała umiejętność korzystania z zasobów Internetu, zdolność analitycznego myślenia i szybkiego czytania, wykształcenie min. średnie, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy: pracę w młodym, dynamicznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego, ciekawą pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie, umowę o pracę, system świadczeń socjalnych (m.in. MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności oraz wybranym miejscem pracy.
Weź to zlecenie