Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Uczciwa praca przez internet! Bez żadnych inwestycji!

Telefon
E-mail
Stawka 2500.00/miesiąc
Status oferty Oferta aktywna
Mam do zaoferowania uczciwą pracę zdalną, bez żadnych inwestycji z Państwa strony. Praca w domu, przed własnym komputerem, w ramach czasowych ustalonych samodzielnie. Zadania polegają na promowaniu usług firmy budowlanej w internecie - na różnego rodzaju forach oraz mediach społecznościowych. Nie wymagamy żadnego doświadczenia, ale lekkie pióro i umiejętne korzystanie z naszego ojczystego języka będą znacznymi atutami. Głównymi, stawianymi przez nas, wymaganiami są zapał oraz chęci do pracy. Możlwiość zarobku do 2500 zł, w zależności od poświęconego czasu, sumienności oraz zaangażowania.

Chętni proszeni o kontakt.

Weź to zlecenie