Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Zlecę stworzenie oferty sprzedażowej - mailingi,landing page

Telefon
E-mail
Stawka 500.00/całość
Status oferty Oferta aktywna

Zlecę Stworzenie oferty sprzedażowej do sprzedaży suplementów diety. Napisanie odpowiednich maili pod autoresponder (ilość maili w zależności od pomysły copywritera) które będą kierować na stronę sprzedażową. Oczywiście stworzenie strony sprzedażowej również. Poszukiwani tylko bardzo dobrzy copywriterzy którzy wiedzą jak pisać językiem pytań,korzyści - potrafią pisac hipnotyczne oferty. Osoby zainteresowane proszę o przybliżoną cene - umowna będzie po zapoznaniu dokładnie z ofertą. Oraz informacje o wszczśniejszych podobnych projektach. W przypadku landing page proszę o informacje jaką konwersje osiągały (efekty). Więcej informacji wysyłam osobą na priv po wstępnym zapoznaniu się z ceną i wcześniejszym doświadczeniem.
Weź to zlecenie