Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Pisanie włoskich tekstów na strony www + tłumaczenia polski-włoski

Telefon
E-mail
Stawka 1500.00/miesiąc
Status oferty Oferta aktywna

Zlecę stałe i długoterminowe pisanie tekstów z przeznaczeniem do umieszczenia na stronach internetowych W JĘZYKU WŁOSKIM. 


Zlecane teksty składałyby się z 2 części - pierwsza to krótki, niereklamowy opis danej marki, produktu, wydarzenia, druga część to komentarze i pytania użytkowników do marki, produktu, wydarzenia w luźnej formie faq, czyli w takiej, jaka występuje na forach internetowych z literówkami itp.


Całość (1 zestaw) miałaby ok 5 tys znaków. Do wykonania jest kilkadziesiąt zestawów miesięcznie. Podaję tematy, których mają dotyczyć komentarze. Umiejętność zmiany stylu wypowiedzi jest tutaj bardzo cenną cechą. Elastyczne formy rozliczeń według Państwa upodobań.


Poszukuje nativów lub osoby biegle władające językiem włoskim.


Stała współpraca.


WAŻNE! Proszę o zgłaszanie sie osób, które mogłyby poświęcić się temu zleceniu w wymiarze minimum 20 godzin tygodniowo.


Teksty mają być pisanie od początku do końca w języku włoskim. Sporadycznie będę dawał także zlecenia tłumaczenia mniejszej ilości tekstu z języka polskiego na włoski.


Praca zdalna.Weź to zlecenie