Portal besty.pl zatrudni na stanowisko moderatora.

Stawka 2000.00/miesiąc
Status oferty Oferta aktywna
Besty.pl sp. z o.o

Jest wydawcą jednego z najpopularniejszych serwisów rozrywkowych w Polsce.

Poszukujemy odpowiedniej osoby do biura w Krakowie na stanowisko:

Redaktor/ Redaktorka w serwisie Besty.pl

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

Najważniejszym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Redaktora/Redaktorki będzie wyszukiwanie oraz tłumaczenie odpowiednich treści, które następnie będą zamieszczane na naszym serwisie.. Najlepiej z doświadczeniem w tego typu pracy, jednak nie jest to wymóg konieczny. Praca w pełnym wymiarze godzin (do uzgodnienia, istnieje możliwość pracy 3-4 dni w tygodniu), częściowo zdalna. Dla ułatwienia zamieszczamy kilka tekstów, które dobrze oddają nasze wymagania:

Wymagania:

  • Znajomość trendów internetowych.

  • Znajomość języka angielskiego (inne języki traktowane będą jako atut).

  • Kreatywność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Głowa pełna pomysłów.

  • Umiejętność wyszukiwania odpowiednich treści.

  • Znajomość narzędzi Facebooka.

  • Bezbłędna ortografia oraz "lekkie pióro".

Oferujemy:

  • Zadowalającą płacę, premie.

  • Pracę w miłym, ambitnym zespole.

  • Szkolenia.

  • Możliwość pracy częściowo zdalnej

  • Biuro w samym centrum Krakowa.