Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Zlecę wprowadzenie produktów

Telefon
E-mail
Stawka 1000.00/całość
Status oferty Oferta aktywna

Zlecę wprowadzenie produktów w specjalistycznym sklepie z gitarami i instrumentami , baza danych - import z Subiekta platforma Red Cart - sklep jest zaprojektowany graficznie wraz ze strona na Allegro potrzebujemy zaladować około 790 produktów wraz z opisami i zdjeciami , wprowadzenie grafik do banerów , odpalenie sklepu  i przygotowanie do wystartowana- możliwa też współpraca przy dalszym prowadzeniu sklepu. prosze o cenę za usługę i za wprowadzenie 1 produktu Mile wiziane: doświadczenie w podobnej pracy i obszarze , znajomosc patformy Red Cart (albo podobnej) , faktura vat lub zlecenie , akceptujemy zlecenie zdalne proszę o kontakt na e-mail.
Weź to zlecenie