Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Zredagowanie opisu 500 produktów.

Telefon
E-mail
Stawka 250.00/całość
Status oferty Oferta aktywna

Zlecę zredagowanie opisu 500 produktów na podstawie już istniejącego opisu oraz ściągnięcie przypisanych do nich zdjęć w celu przygotowania produktów do wystawienia w serwisie aukcyjnym. Nie wymagamy wielkiej twórczości, chodzi głównie o poprawienie literówek oraz poukładanie elementów opisu w logiczną całość.


Film instruktażowy z proponowanym optymalnym sposobem wykonania zadania zostanie wysłany do Zleceniobiorcy, zatem nie są wymaga specjalistyczne umiejętności. Ważna jest solidność wykonania i terminowość.


Po pozytywnym wykonaniu zlecenia możliwe będzie nawiązanie współpracy w zakresie większego takiego projektu.Weź to zlecenie