Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Zamiana wzoru z boostrap na stronę internetową

Telefon
E-mail
Stawka 2200.00/całość
Status oferty Oferta aktywna
Szanowni Państwo,

mamy do przygotowania oraz wdrożenia stronę internetową dla marki StrikePlagiarism.com wraz z dostosowaniem materiałów graficznych.

Strona miałaby zostać zbudowana w oparciu o template Bootstrap - https://wrapbootstrap.com/theme/red-box-business-template-WB036830X
Dysponujemy plikami otwartymi większości grafik, które chcielibyśmy umieścić na stronie (ale na pewno trzeba będzie uzupełnić ikony, buttony, drobne elementy)
Zależy nam na tym, aby strona była responsywna, na pierwszym etapie serwis chcielibyśmy uruchomić w 5 wersjach językowych, natomiast w przyszłości planujemy dodawanie kolejnych wersji.

Zależy nam na tym by pracowała ona w oparciu o Wordpress.

Weź to zlecenie