Specjalista ds. Finansów Osobistych

Stawka 2800.00/całość
Poszukuję ambitnych i przedsiębiorczych osób, by stworzyć nowy zespół sprzedażowy.

Stanowisko- Specjalista ds. Planowania Finansów Osobistych.

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, która wchodząc do nowego środowiska jest odbierana jako ktoś kto zna swoją wartość i potrafi być wzorem, to szukam właśnie Ciebie. (bez względu na wiek)

Szukam ludzi świadomych i pewnych siebie, którzy wykorzystają nienormowany czas pracy na rozwój osobisty, co w mojej ocenie prowadzi do sukcesu w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Zadania:
- sprzedaż produktów poprzez przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla klientów;
- pozyskiwanie i obsługa klientów w oparciu o standardy firmy Nationale Nederlanden;
- organizacja i prowadzenie spotkań biznesowych.

Oczekiwania:
- osoby, których nie interesuje "minimum";
- samodyscyplina;
- zaangażowanie;
- wykształcenie minimum średnie.

Zapewniamy:
- profesjonalne szkolenia;
- szansę na rozwój i realizację celów zawodowych;
- bogaty pakiet benefitów;
- wsparcie Menagera na każdym etapie współpracy.

Miejsce pracy: Nationale Nederlanden, Bielsko-Biała

zapraszam do współpracy :)