Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Projektowanie serii koszulek patriotyczny

Telefon
E-mail
Stawka 1300.00/całość
Status oferty Oferta aktywna

Fundacja Instytut Łukasiewicza poszukuje grafika do uczestnictwa w nowym projekcie, polegającym na stworzeniu serii koszulek patriotycznych.
Przedmiotem współpracy jest zaprojektowanie 5-6 nadruków na koszulki, reprodukowanych docelowo w technice sublimacji. Projekty obejmowałyby połączenie przedstawień figuratywnych z napisami. Przedstawiane postacie czy grupy postaci to znani Polacy: bohaterowie, przywódcy, wodzowie, sportowcy etc. Przewidujemy również możliwość tworzenia lub parafrazowania scen historycznych, znanych motywów z malarstwa, kultury masowej etc. Ważna jest umiejętność niestandardowego myślenia i harmonijnej współpracy z autorem briefu oraz zdolność do osiągnięcia spójności stylistycznej całej serii projektów.
Warunkiem współpracy jest biegłe posługiwanie się programami graficznymi, znajomość problematyki druku na tkaninach w technice sublimacyjnej, sprawność w graficznym kreowaniu postaci (w tym przedstawień portretowych), umiejętność łączenia obrazu z elementami typograficznymi, znajomość historii Polski.
Plan prac obejmuje przygotowanie wstępnego projektu (po tematycznym zbriefowaniu przez nas), a po akceptacji szkicu wykonanie projektu docelowego i przesłanie go w postaci pliku. Plik musi spełniać wszelkie parametry umożliwiające wykorzystanie go do reprodukowania na tkaninach w technice sublimacji (przestrzeń barwna, rozdzielczość użytych map bitowych itd.)
Weź to zlecenie