Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Praca zdalna - partner handlowy w agencji interaktywnej

Telefon
E-mail
Stawka 20.00/całość
Status oferty Oferta aktywna
Lubisz spędzać czas przed komputerem? Masz dużo wolnego czasu? A może szukasz dodatkowego zarobku? Zgłoś się do nas! 

Jesteśmy interaktywną agencją i poszukujemy zdalnego partnera handlowego. Praca będzie polegała na pozyskiwaniu klientów, którzy mogą potrzebować naszych usług, bez zbędnego spamowania! 

Otrzymasz od nas materiały reklamowe, oferty, cennik. Nie musisz dokładnie znać się na tym, co robimy. Wystarczy, że przedstawisz potencjalnemu klientowi zakres naszych usług. My zajmiemy się całą resztą!

Jeśli podpiszemy umowę, otrzymasz od 8-10% wartości faktur przez okres 12 miesięcy! Nie musisz się martwić o pieniądze, wszystko jest zapisane w kontrakcie! Ty nie ponosisz żadnych kosztów!

Wymagania:
- doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i kontaktowaniu się z nimi;
- umiejętność sprzedaży (telefonicznej, bezpośredniej);
- znajomość regionalnego rynku firm (przed podjęciem pracy należy zrobić rozeznanie i wybrać firmy, które rzeczywiście mogą potrzebować naszych usług, nie wykonujemy spamowania, staramy się dopasować ofertę do potencjalnego klienta).

Mile widziane:
- podstawowa wiedza na tematy: marketing internetowy, pozycjonowanie, social media, copywriting, content marketing.

Weź to zlecenie