Masz pytania? skontaktuj sie z nami!

  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Przedstawiciel handlowy - praca zdalna

Telefon
E-mail
Stawka 15.00/sztuka
Status oferty Oferta aktywna
Firma z branży informatycznej posiadająca autoryzowane partnerstwo takich producentów jak: HP, Samsung, DELL, Cisco, poszukuje przedstawicieli handlowych na terenie całego kraju do pracy zdalnej

Zakres obowiązków :
- pozyskiwanie i obsługa klientów
- kompletowanie dokumentacji 

Oferujemy:
- praca w młodym zespole
- szkolenia produktowe i sprzedażowe
- narzędzia do pracy
- nienormowany czas pracy ( pracujesz ile chcesz )
- prowizyjny system wynagrodzenia ( zarabiasz ile wypracujesz)
- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

Weź to zlecenie