Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Pracy zdalna w redakcji portalu zdrowego stylu życia

Telefon
E-mail
Stawka 20.00/sztuka
Status oferty Oferta aktywna
Fundacja Promocji Zdrowia Wellness, propagująca zdrowy styl życia, zatrudni dziennikarzy lub amatorów dziennikarstwa, również studentów, do pracy zdalnej w redakcji portalu Bądźwell.pl. oraz pisaniu artykułów z zakresu promocji zdrowego stylu życia. Prace można wykonywać zdalnie.
Dajemy możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju osobistego, bezpłatnej nauki, oraz uzyskanie stosownych certyfikatów i zaświadczeń. Celem jest rozbudowa i uatrakcyjnienie strony którą aktualnie odwiedza ponad 1000 osób dziennie a dzięki promocji którą zaczęliśmy może być dużo więcej. 

Weź to zlecenie