Poszukujemy grafika komputerowego ( praca zdalna )

Stawka 4000.00/miesiąc
Status oferty Oferta aktywna
Obowiązki:
- projektowanie materiałów wizerunkowych,wsparcie projektów realizowanych przez dział marketingu,projektowanie ulotek, logo, szablony allegro, bannerów etc.

Wymagania:
- min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (poparte portfolio),
- bardzo dobra znajomość programów Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator),
- dobra znajomość zagadnień DTP (druk offsetowy i fleksograficzny),
- terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja czasu pracy,
- umiejętność pracy z kilkoma projektami jednocześnie,
- współpraca w zespole, komunikatywność, zaangażowanie.

Oferujemy:
- pracę w sympatycznym zespole, preferującym zaangażowanie i inicjatywę w działaniu,
- udział w ciekawych projektach,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego,
- stałe zlecenia