Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Poszukiwane osoby do pisania wniosków o dotacje - praca zdalna

Telefon
E-mail
Stawka 4000.00/miesiąc
Status oferty Oferta aktywna


Konsorcjum organizacji z doświadczeniem w różnych projektach unijnych i pozaunijnych poszukuje na terenie całej Polski osób do pisania wniosków o dotacje (POWER, RPO, inne). Posiadamy potencjał i doświadczenie ułatwiające aplikowanie w różnych konkursach. Masz nietypowy pomysł na aplikowanie w mało popularnym konkursie? A może tworzysz standardowe wnioski i masz ich już pokaźną bazę? Jesteśmy otwarci na współpracę i elastyczni w zakresie form wynagrodzenia.

UWAGA: ułatwimy Ci napisanie wniosku, dzięki temu, że:
Na każdym etapie wniosku jego autor będzie wspomagany przez osobę z dużym doświadczeniem w pisaniu wniosków o dofinansowanie. Niektóre elementy wniosku będą przygotowywane przez naszego pracownika i wysyłane autorowi do wykorzystania we wniosku jako gotowe.

Gwarantujemy zatrudnienie w systemie pracy zdalnej, jeśli projekt dostanie dofinansowanie. Poszukujemy wyłącznie osób, które mają doświadczenie w pisaniu wniosków. Prosimy o nieprzysyłanie aplikacji od osób niespełniających w/w warunku. Dalsze szczegóły tylko przez e-mail.
Weź to zlecenie