Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Dziennikarz internetowego tygodnika popularnonaukowego. ZDALNIE

Telefon
E-mail
Stawka 300.00/sztuka
Status oferty Oferta aktywna
Lubisz pisać, ale nie masz gdzie publikować?
Masz w głowie pełno pomysłów i odważne spojrzenie na otaczająca nas rzeczywistość?
Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy redakcji tygodnika?
Szukasz ciekawego miejsca na odbycie swoich praktyk studenckich? 

Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś/eś twierdząco, zapraszamy Cię do podjęcia współpracy na zasadach wolontariatu przy tworzeniu od podstaw internetowego tygodnika popularnonaukowego z siedzibą Redakcji we Wrocławiu.
(Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym)

Wspólnie z Tobą, zbudować chcemy opiniotwórcze czasopismo dla “młodych” o pozycji lidera na polskim rynku wydawniczym. 

Całe czasopismo funkcjonuje na zasadzie wolontariatu (projekt społeczny), a calem obecnym założycieli, twórców i Redaktorów jest rozwój, nauka od bardziej doświadczonych, samodoskonalenie warsztatu, zdobywanie doświadczenie, poznanie środowiska i budowa marki od podstaw.Czasopismo prowadzi fundacja Educover z siedzibą we Wrocławiu.

Praca zdalna!

Poszukujemy DZIENNIKARZY do Działów Tematycznych:
-Discover (nauka, technika, historia, nowe technologie, informatyka, medycyna, fizyka i astronomia, geografia, biologia i ekologia itd.)
-Ready 4 Future (planowanie przyszłości, public relations i marketing, edukacja, rozwój i szkolenia, motywacja, doskonalenie, kompetencje, biznes itd)
-Cooltura (czas wolny, turystyka i hobby, kultura wysoka i niska, moda, sztuka i lifestyle, film, teatr, literatura, fotografia i gry, trendy, media, Show business itd.)
-Społeczeństwo (szeroko rozumiana socjologia kultury i problemy społeczne: antropologia i transgresja, etyka i moralność, dewiacje, patologie, dyskryminacja, subkultury, tożsamość, kulturoznawstwo i konsumpcjonizm, stereotypy, zwyczaje, uzależnienia, życie towarzyskie, miłosne, seksualne itd)

Współpracę również podjąć możemy zdalnie!

Wszystkie osoby chętne zapraszamy do podjęcia współpracy na zasadach wolontariatu (możliwość odbycia praktyk studenckich)

Oferujemy:
- współpracę w młodym, ambitnym zespole
- zdobycie doświadczenia
- niepowtarzalną okazję tworzenia czasopisma od podstaw
- system motywacji za najlepsze materiały
- referencje, listy polecające i niezbędną dokumentację potwierdzającą naszą współpracę

Weź to zlecenie