Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Asystent/ka ds. Nawiązywania Relacji Biznesowych - praca zdalna

Telefon
E-mail
Stawka 4000.00/miesiąc
Status oferty Oferta aktywna
My:
Jesteśmy nowoczesną dynamiczną firmą oferującą klientom biznesowym i instytucjonalnym usługi innowacyjnej technologii Google Street View Trusted.

Ty:
Lubisz sam/a organizować sobie pracę? Marzysz o pracy, która dostosuje się do Twojego stylu życia a nie odwrotnie? O szefie, który nie będzie rozliczał Cię z godzin przesiedzianych w biurze, który bez najmniejszego problemu da Ci wolny wtorek w zamian za sobotę? A może w ogóle wolisz pracować w domu, bez konieczności dojazdu do biura, samodzielnie określając kiedy zaczniesz i kiedy skończysz pracę?

Uważasz, że to całkiem fair, że Twoje zarobki są zależne od Twoich wyników pracy?

Jesteś za pan brat z obsługą biurowych aplikacji komputerowych: znasz obsługę gmail’a, kalendarzy, wyszukiwarek i map internetowych, arkuszy kalkulacyjnych?

Nie przeraża Cię określenie „logistyka i optymalizacja trasy” bo wiesz co się pod tym kryje (ewentualnie nie masz nic przeciwko temu aby się tego nauczyć)?

Lubisz ludzi i potrafisz nawiązywać z nimi kontakt? Jesteś otwarty/a, kontaktowy/a i mega-pozytywnie nastawiony/a do otoczenia? Rozmowy telefoniczne przeprowadzasz szybko, gładko i z uśmiechem na ustach? Jesteś wytrwały/a, i nie zrażasz się zbyt szybko niepowodzeniami? 

Nie zapominasz o ustaleniach i spotkaniach, bo wszystko skrzętnie notujesz w kalendarzu, bez którego nie wyobrażasz sobie życia (ewentualnie jesteś otwarty/a na doświadczenie, że kalendarz to naprawdę przydatne narzędzie)? 

Jeśli tak, to daj nam znać o swoim istnieniu: szukamy właśnie Ciebie!

Do Twoich obowiązków będzie należało:
• Wyszukiwanie i telefoniczne nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami biznesowymi (hotele, restauracje, galerie itp.) oraz instytucjonalnymi (muzea, instytucje, urzędy, parafie itp.)
• Wstępne przedstawianie produktu i usługi w technologii Google Street View Trusted
• Umawianie i koordynacja spotkań Przedstawiciela Handlowego z potencjalnymi klientami
• Prowadzenie bazy danych klientów

Oferujemy: 
• Niezbędne narzędzia pracy: telefon i laptop z oprogramowaniem i oprzyrządowaniem
• Dowolną formę zatrudnienia - umowa o pracę lub inne, w zależności od uzgodnień
• W pełni elastyczny czas pracy – ruchome dni i godziny, możliwy niepełny wymiar godzin
• Motywujące wynagrodzenie uzależnione od wyników, przy czym wynikiem jest ilość umówionych i odbytych spotkań – wysokość sprzedaży dokonanej przez Handlowca nie ma wpływu na premię

Weź to zlecenie