Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Praca przy komputerze, w domu

Telefon
E-mail
Stawka 3000.00/miesiąc
Status oferty Oferta aktywna
Witam serdecznie, poszukuję pozytywnych i chętnych do działania osób, które przyłączą się do mojej grupy :)

Nie wymagam doświadczenia ani specjalnych umiejętności. Wystarczy jedynie dostęp do komputera, internetu, ukończone 18 lat oraz odrobina motywacji.

*  Nic nie inwestujesz
*  Współpraca z firmą z 10 letnim stażem
*  Otrzymujesz 50 zł na start
*  Musisz mieć ukończone 18 lat
*  Otrzymujesz potrzebne instrukcje i wsparcie z mojej strony od samego początku. Przeprowadzam Cię przez wszystkie etapy od początku do końca.

Na sam początek jest to zarobek około 1000 zł poświęcając przy tym od 30 minut do 1h dziennie. Jeżeli praca Ci się spodoba i będziesz chciał/a dalej ze mną współpracować nauczę Cię zarabiać dużo wyższe kwoty w przedziale 2000 - 6000 tys w zależności od zaangażowania.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a, skontaktuj się ze mną, wyślę wszystkie szczegóły. (renata353@onet.pl)

Weź to zlecenie