Recenzent Zdalnie- 35 zł / h !!!

Stawka 35.00/godzina

Jesteśmy firmą prowadzącą badania rynkowe, gromadzimy informacje o zjawiskach i procesach na rynku, ich przyczynach, stanie aktualnym i tendencjach rozwojowych.

Obecnie poszukujemy młodych osób do realizacji ciekawych projektów badawczych na stanowisko:

Recenzenta ZDALNEGO

Jeśli nie chcesz pracować w call center, nie interesuje Cię akwizycja? Zgłoś się do nas!

Zadania:
- wyrażanie opinii na temat testowanych produktów
- wyrażanie opinii na temat testowanych usług
- wypełnianie ankiet w systemie online

Oferujemy:
- wynagrodzenie do 35zł/ h
- szkolenie wstępne
- elastyczne godziny pracy
- odprowadzamy składki ZUS

Oczekujemy:
- osób pełnoletnich
- rzetelnych
- uczciwych
- odpowiedzialnych