Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Prowadzenie bloga firmowego - zdalnie

Telefon
E-mail
Stawka 200.00/sztuka
Status oferty Oferta aktywna
Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć przede wszystkim tworzenie artykułów (min. 3 artykuły tygodniowo po 2,5-3k znaków ze spacjami) o tematyce związanej z oferowanym przez nasz sklep asortymentem - akcesoria do urządzeń mobilnych.

Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij nam próbkę swoich możliwości, pisząc artykuł na temat ETUI SPIGEN Z SERII NEO HYBRID, więcej o produktach dowiesz się z naszej strony.

Pamiętaj, że artykuł koniecznie musi być powiązany z oferowanym asortymentem w sklepie. Dobrze byłoby gdyby w Twoim tekście znalazły się także słowa kluczowe, takie jak: etui spigen neo hybrid, etui spigen neo hybrid samsung, etui spigen neo hybrid iphone.Weź to zlecenie