Sprzedawca w Sklepie Online praca zdalna

Stawka 8000.00/godzina
Status oferty Oferta aktywna
Zadania:

  • obsługa sklepu internetowego

  • aktualizacja informacji

  • prowadzenie ofert poprzez social media

  • poszukiwanie nowych klientów oraz aktywizacja online

  • wizyta w firmie 1-2 razy wtygodniu

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie średnie

  • mile widziane doświadczenie marketingowe

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • wiedza na temat sprzedaży online

  • otwartość, komunikatywność, samodzielność

  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office), znajomość CRM

  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę zdalną w domu

  • niezbędne narzędzia do pracy online

  • zakwaterowanie w czasie pracy w Niemczech

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie