Asystent ds. Rekrutacji praca zdalna

Stawka 0.00/godzina
Status oferty Oferta aktywna

Zadania:

  • wyszukiwanie kandydatów do pracy zgodnie z ich kwalifikacjami, umiejętnościami i doświadczeniem zawodowym,

  • tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych,

  • prowadzenie wywiadów telefonicznych z kandydatami,

  • weryfikacja i selekcja potencjalnych kandydatów oraz rekomendacja wyboru pracownika do pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
    łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi, wypowiadania się w mowie i piśmie,

  • orientacja na klienta, umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • szkolenia wstępne, narzędzia do pracy (telefon oraz laptop),

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego