Grafik E-commerce - praca zdalna

Stawka 4500.00/miesiąc
Status oferty Oferta aktywna

Opis stanowiska pracy

Winezja, to sklep z winem, który funkcjonuje na rynku e-commerce od 2010 roku. Współpracujemy z Mistrzem Polski Sommelierów oraz gwiazdami małego i dużego ekranu. Zajmujemy się zarówno obsługą Klientów indywidualnych, jak i firm. Obecnie poszukujemy do swojego zespołu grafika.

Zadania:

  • Tworzenie kreacji kampanii mailingowych, bannerów reklamowych na stronę, innych projektów graficznych;

  • Tworzenie koncepcji kreatywnych dla działań marketingowych prowadzonych w Internecie;

  • Obróbka zdjęć na stronie i tworzenie formatów.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wiedzy z graficznej komunikacji marketingowej w Internecie;

  • Umiejętności kreacji promocyjnych, grafik wizerunkowych;

  • Znajomości aplikacji graficznej Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator;

  • Poczucia estetyki;

  • Kreatywności;

  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy i terminowości;

  • Znajomość HTML i CSS będzie mile widziana.

Otrzymasz w zamian:

  • Ciekawą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy dużym projekcie e-commerce;

  • Pracę w branży winiarskiej oraz zniżki na nasze produkty;

  • Rozwój zawodowy w stabilnej firmie.

Warunki zatrudnienia

  • Praca zdalna, własne narzędzia pracy;

  • Rozliczenie: umowa zlecenie, umowa o dzieło, lub faktura VAT;

  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności.