Programista T-SQL praca zdalna

Stawka 3600.00/miesiąc
Status oferty Oferta aktywna

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie testów automatycznych oprogramowania

  • Opracowywanie dokumentacji testowej

  • Przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych

  • Rejestracja wyników testów, zgłaszanie incydentów

  • Analiza dokumentacji biznesowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość T-SQL

  • Znajomość cyklu życia rozwoju oprogramowania

Mile widziane:

  • Dobra znajomość standardów testowych (mile widziane certyfikaty ISTQB)

  • Doświadczenie w pracy z tSQLt

Oferujemy:

  • Pracę zdalną

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych, wymiana doświadczeń

  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów

  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów

  • Dofinansowania do szkoleń i certyfikatów

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet rekreacyjno- sportowy