Programista PHP5 & MySQL praca zdalna

Stawka 3800.00/miesiąc
Status oferty Oferta aktywna

Opis stanowiska:

  • wdrożenia stron, portali i aplikacji internetowych

  • rozbudowa i optymalizacja istniejących rozwiązań

  • projektowanie i utrzymywanie struktury baz danych

  • współpraca w ramach zespołów projektowych

 Od kandydata oczekujemy:

  • minimum 1,5roczne doświadczenie w tworzeniu rozwiązań komercyjnych

  • bardzo dobra znajomość PHP 5 (OOP) i bazy danych MySQL

  • znajomość technologii HTML 5, CSS 3, JavaScript z JQuery

  • doświadczenie w pracy z frameworkami

  • doświadczenie związane z metodami transmisji danych (XML, JSON, SOAP)

  • znajomość podstawowych metod służących zabezpieczeniu skryptów przed atakami

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • własna inicjatywa i zaangażowanie pozwalające na objęcie pozycji lidera zespołu programistycznego

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem typu SVN

  • znajomość idei Doctrine i Propel

  • znajomość preferowane Symfony/Zend

  • doświadczenie w pracy z najpopularniejszymi systemami CMS