Lektor języka angielskiego- praca w domu przez internet

Stawka 35.00/godzina
Status oferty Oferta aktywna

Opis stanowiska pracy

Podejmiemy współpracę z doświadczonymi nauczycielami języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę przez internet u siebie w domu,

  • regularne pozyskiwanie uczniów dzięki rozległym kampaniom reklamowym,

  • dostęp do najlepszej na rynku platformy e-learningowej,

  • szkolenie z obsługi platformy (online),

  • stałe wsparcie metodyczne,

  • stałe wsparcie techniczne.

Wynagrodzenie- od 30 do 35 zł brutto za standardową lekcję 45 min. z jedną osobą (zależnie od wybranego przez ucznia pakietu lekcji).

Oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka angielskiego

  • wykształcenia pedagogicznego,

  • doświadczenia w nauce osób dorosłych,

  • zadeklarowania stałych godzin pracy,

  • umiejętności obsługi komputera.

Lektor ma możliwość prowadzenia zajęć swoją metodą i w oparciu o materiały, które sam wybierze.