Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Wypełnianie tabel

Telefon
E-mail
Stawka 5.00/sztuka
Status oferty Oferta aktywna
Dam pracę - wypełnianie danych w tabeli.

Poszukuję osoby do pracy, praca zdalna, wymagany jedynie: komputer, program komputerowy Excel oraz Internet. Praca polega na wypełnianiu rekordów/wierszy w tabeli sporządzonej w Excelu, instrukcja jak wypełnić formularz oraz przykładowy 1 wiersz zostanie przesłana poprzez e – mail. 
Dane do wpisania nie wymagają żadnej wiedzy fachowej ani specjalnej, więc pracę może wykonywać każda osoba. 

Za każdy PRAWIDŁOWO wypełniony wiersz jest płatny 1 zł, więc można szybko i pewnie zarobić nawet 300 zł (przy 300 prawidłowo wypełnionych wierszach) w jeden dzień, za samo wpisywanie danych do tabelki. 

Zarobione pieniądze przeleję na wskazany numer konta bankowego w przeciągu trzech dni roboczych od przesłania wypełnionej tabelki. 

Zanim zaczniemy współpracę, proszę przesłać w przeciągu 1 godziny od otrzymania wiadomości z instrukcją jak wypełniać tabelę, co najmniej 4 rekordy testowe, po zapoznaniu się z nimi dam znać czy jest ok i czy działamy dalej. W przypadku upływu ww. godziny i braku odzewu oferta pracy staje się nie aktualna. 

Im więcej wypełnionych wierszy tym większa zapłata. Minimalna ilość rekordów to 50 a maksymalnie to 300. 

Weź to zlecenie