Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Zlecę teksty

Telefon
E-mail
Stawka 200.00/sztuka
Status oferty Oferta aktywna
Witam,

zlecę niezbyt wymagające teksty z różnej tematyki - najczęściej zdrowie, odchudzanie, suplementacja, kuchnia. Warunek konieczny to unikalność każdego tekstu, zakres znaków 2000 - 2500 zzs, ilość w tygodniu około 10 - 15 sztuk na początek nie będą to ilości hurtowe.Dostarczam tytuł, rozpiskę, jakie wiadomości mają znaleźć się w tekście oraz linki do źródeł, z których można korzystać lub gotowy tekst do przereagowania, więc wystarczy swoimi słowami opisać dany temat.

Płatność do 24 godzin po wykonaniu zlecenia lub do indywidualnego uzgodnienia np. po określonej ilości tekstów. Nie gwarantuję, że zlecenia będą stałe (przynajmniej w tym momencie), jednak liczę na długoterminową współpracę. Stawki, które mogę na ten moment zaoferować to 80 zł za 1000 zzs za tekst lepszej jakości na zaplecze oraz 200 zł za 1000 zzs za teksty, które jedynie trzeba przeredagować.

Weź to zlecenie