Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Copywriter - pisanie tekstów. Praktyki. Praca zdalna w domu

Telefon
E-mail
Stawka 30.00/godzina
Status oferty Oferta aktywna
Kim jesteśmy?
Prowadzimy biuro podróży ekstremalnych „Zew Natury”. Szczycimy się również wydaniem książki „262 strategie marketingowe”, która opisuje pomysły niskobudżetowe kampanie reklamowe. tworzymy nowy portal, którego celem jest przekazywanie wiedzy z zakresu finansów i ekonomii i dlatego ….

… szukamy
Pasjonatów chętnych do wyzwań i nauki. Do Twoich obowiązków będzie należeć pisanie tekstów dotyczących finansów, bankowości i ekonomii, które zostaną opublikowane na nowo powstającym portalu. Ważna jest dla nas umiejętność szybkiego i efektywnego wyszukiwania informacji w sieci, swoboda wypowiedzi w języku polskim (poprawna stylistyka, interpunkcja, logika wypowiedzi, ortografia), lekkie pióro, zaangażowanie i... pozytywna energia.

U nas:
- Masz możliwość pogłębienia wiedzy ekonomicznej oraz zdobycie umiejętności i doświadczenia.
- Zdobędziesz praktykę pisania dobrych jakościowo tekstów. Teksty ok 3000 znaków.
- Nauczysz się pisać treści zoptymalizowane pod wyszukiwarki internetowe a także przećwiczysz wybieranie odpowiednich fraz, wykorzystywanych do pozycjonowania stron internetowych.
- Przećwiczysz wykorzystywanie języka korzyści i emocji w komunikacji marketingowej oraz obiektywnej oceny.
- Rozwiniesz kompetencje wyszukiwania informacji, ich analizowania oraz opracowania na tej podstawie nowych, wartościowych materiałów.
- Po zrealizowaniu praktyk otrzymasz referencje uwzględniające szczegółowo umiejętności, które rozwijałeś w czasie naszej współpracy.

Praktyka jest zdalna, więc pracujesz kiedy i gdzie chcesz. Nie masz ustalonych godzin pracy, lecz wspólnie ustalone cele do zrealizowania podczas miesięcznej praktyki.

Praktyka jest bezpłatna. W zamian za Twoje zaangażowanie otrzymasz od nas referencje a także duży pakiet informacji z zakresu marketingu, SEO (search engine optymalization) i SEM (search engine marketing) o wartości kilkuset zł.

Weź to zlecenie