Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Kompleksowe utworzenie sklepu internetowego

Telefon
E-mail
Stawka 6000.00/całość
Status oferty Oferta aktywna
Zlecę kompleksowe przygotowanie oraz wdrożenie dużego sklepu internetowego. Przedmiotem zlecenia jest przygotowanie sklepu internetowego wraz z projektem graficznym według przedstawionej makiety oraz wytycznych. Konieczna integracja sklepu z programem sprzedażowo-księgowym oraz magazynowym, a także z operatorem płatności. Po wdrożeniu projektu przewidujemy podpisanie umowy z wykonawcą na utrzymanie i konserwacje. Proszę o oferty z przedstawieniem szacunkowych widełek cenowych za kompleksowe przygotowanie i wdrożenie sklepu. Oferty zawierające widełki cenowe będą traktowane priorytetowo. Oferta skierowana jest wyłącznie do wykonawców posiadających udokumentowane doświadczenie we wdrażaniu dużych sklepów internetowych.


Weź to zlecenie