Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Zbudowanie sieci blogów tematycznych

Telefon
E-mail
Stawka 5000.00/całość
Status oferty Oferta aktywna
Firma DataMiners.co szuka osoby, która pomoże nam od podstaw zbudować sieć kilkudziesięciu blogów tematycznych (docelowo około stu), łącznie z pozyskiwaniem wysokiej jakości treści. Większość serwisów w języku angielskim, wymagana jest jego dobra znajomość. Będziemy korzystać z narzędzia WPSEO. Wszystkie szczegóły zlecenia chętnie omówimy z wybranymi kandydatami. Chcemy pójść w stronę rozwiązań zautomatyzowanych i zbudować możliwie jak najbardziej bezobsługowy system samodzielnie dodający nowe treści, na przykład za pomocą kanałów RSS. Wymagana dobra znajomość HTML/CSS/JS/PHP + WordPress. Atutem będą podobnego charakteru zlecenia w portfolio. Budżet zlecenia to proponowane wynagrodzenie netto za miesiąc pracy.


Weź to zlecenie