Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Interfejs prezentacji na stronę (java script, css, html5)

Telefon
E-mail
Stawka 1000.00/całość
Status oferty Oferta aktywna
Dzień dobry, poszukuję wykonawcy prezentacji na stronę www. Mamy gotowy projekt w postaci plików graficznych oraz opis funkcjonalny. W skrócie, na stronie www ma znaleźć się kilka grafik (GRAFIKA A) ustawionych w dwóch wierszach, po najechaniu na którykolwiek wymagany jakiś ciekawy efekt przejścia i wyświetli się jakaś treść. Poniżej wyświetla się w kilku kolumnach oraz wierszach kikladziesiąt mniejszych grafik (GRAFIKA B) które są przypisane do filtru skorelowanego z GRAFIKA A. Czyli klikamy którąś z GRAFIK A i odfiltrowują się nam poniżej GRAFIKI B. Ważne aby było to efektowne. Przykład podobny do tego http://bit.ly/24bDHsh Z tym ,że zamiast tradycyjnych linków i przycisków chcemy grafiki. Nie wymagamy tworzenia technologii od zera, może być adaptacja istniejącego gotowego rozwiązania. Zapraszam do składania ofert. Proszę podać w swojej ofercie adres email oraz nr. tel. / skype w celu szybkiego kontaktu i przesłania szczegółów zlecenia. Możliwa praca zdalna. Forma dowolna (preferowana faktura) ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze jest aby wykonawca posiadał umiejętności które doprowadzą projekt do celu :) Zapraszam do współpracy.


Weź to zlecenie