Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Dam pracę w domu

Telefon
E-mail
Stawka 0.00/godzina
Status oferty Oferta aktywna
Chcesz zarobić?

Możesz to zrobić siedząc w domu. Tu i teraz.
Otóż przedtawię Wam dwa sposoby. Jeden dla osób kreatywnych, drugi, dla tych którzy nie chcą za bardzo się wysilać.
Zacznę od pierwszego. Jestem przedstawicielką pewnej firmy, zapewne dobrze Ci znanej. Lecz tutaj nie chcę tego ujawniać. Nieistotne.
System MLM. Czyli chodzi mówiąc prościej o zapraszanie osób takich jak Ty do współpracy. Kreatywnych. To Ty tworzysz zespół.
System działa jak piramida. Ty jesteś na szczycie. Fajnie, nie? Dobra, teraz powiem, jak to wygląda w praktyce. Więc jesteś szefem, ale aby nim być w peł i to musisz mieć swoich ludzi. I właśnie o to chodzi. Zapraszasz nowe osoby, ta osoba zaprasza kolejne. I tak tworzy się Twój zespół,twoja grupa. Każda osoba pracuje na Twój i swój sukces.
Kiedy te osoby działają (czyli zapraszają nowe osoby, lub pracują zgodnie z drugą metodą, o której zaraz opowiem) Ty dostajesz kasę. Im więcej osób tym więcej kasy.
Zaczynasz od zera, jak każdy. Lecz możesz szybko stworzyć super zespół - zależy od Ciebie i Twoich ludzi. Więc zapraszasz, te osoby robią to samo. Głównie na tymto polega.
Wbrew pozorom, to nie jest praca tylko dla kobiet.
Dobra, teraz druga opcja: katalogi. Nie musisz zapraszać nowych osób, ktoś zaprosił Ciebie i jest okej. Ale też możesz zarobić. I dostawać nagrody, głównie kosmetyki. Więc dostajesz katalog, możesz go przekazać znajomym i zbierać od nich zamówienia, możesz tylkodla siebie. Możesz, ale nie musisz kupować kosmetyki, produkty z katalogu. Dwadzieścia procent taniej. Nie musisz, bo nic nie zobowiązuje.
Jeśli przekażesz katalog znajomej, to jej sprzedajesz za cenę w katalogu, a dwadzieścia procent jest w Twojej kieszeni. Też fajnie.

Najlepiej połaczyć te dwie opcje, w zespole potrzebni są ludzie zbierający zespół i tacy, któzy robią zamówienia. Oczywiście ciągle są jakieś bonusy w postaci kosmetyków itp. Wiadomo.
Przedstawiłam Wam to najlepiej jak potrafię. Cały system. I to naprawdę nic nie kosztuje.

Ale zanim zdecydujesz się zapisać, to musisz wiedzieć, że (ta firma, o nazwie Ci powiem w wiadomości prywatnej) potrzebuje twoje imię i nazwisko. Bo zamówienia się robi tak, że zamawiasz coś, oni wysyłają rzeczy i dają dwa tygodnie na spłatę. Czyli jak pozbierasz pieniądze od zamawiających.
A żeby firma wiedziała, że istniejesz potrzebny jest skan twojego dowodu osobistego. I nie można tego kroku ominąć.
A piszę totutaj, bo jak ludzie się o tym dowiadują to mają problem.
Jeśli nie jesteś pełnoletni to skan dowowdu rodzica. Firma musi wiedzieć, że isntniejesz.
I tak naprawdę pewnie znacie już osoby, które współpracują z tą firmą, ale nazwę podam na priv.

Do konktaktu zapraszam tylko zainteresowane osoby.

Weź to zlecenie