Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Copywriter poszukiwany!

Telefon
E-mail
Stawka 400.00/całość
Status oferty Oferta aktywna
Witamy! Nazywamy się FansFeeder i poszukujemy osoby, która pomoże nam w serwowaniu smacznych treści na Facebook.com Prowadzimy profile firmowe, budujemy społeczności, edukujemy, przyciągamy. Jeżeli masz lekkie pióro, piszesz merytoryczne, autorskie teksty i jesteś Twórcą uniwersalnym to zapraszamy do współpracy. Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za tworzenie mini-artykułów do cykli tematycznych na profilach naszych klientów. Mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości, kosmetyków naturalnych lub sportowej. Oczekujemy wystawienia faktury VAT oraz przesłania kilku tekstów, które wcześniej popełniłeś :) Prosimy o podanie propozycji cenowej za przygotowanie 16 wpisów tematycznych.

Weź to zlecenie