Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Pisanie postów na Facebook'u / grupy sprzedażowe

Telefon
E-mail
Stawka 300.00/miesiąc
Status oferty Oferta aktywna
Zlecę pisanie postów i odświeżanie ich (przeważnie raz na 24h) na grupach sprzedażowych na FB. Z moich produktów, które sprzedaję na Allegro, należy wybrać jakąś grupę podobnych 4-5 przedmiotów, ściągnać zdjęcia + dać mały opis z rozmiarem i ceną i wrzucić na grupę Facebook'ową Napisanie 5 nowych postów + wrzucenie zdjęć - 5zł Wrzucenie (skopiowanie) tych 5 postów na inne grupy wraz ze zdjęciami - na 10 grup - 5zł odświeżenie postów - 5 postów x 10 grup - 5zł / dziennie Dla osób chcących sobie dorobić z domu,la osób dokładnych, zgrabnie piszących - szczegóły proszę pytać, a chętnie odpowiem :)


Weź to zlecenie