Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Zlecę 30 unikalnych tekstów o fotowoltanice

Telefon
E-mail
Stawka 40.00/sztuka
Status oferty Oferta aktywna
Zlecę 30 unikalnych tekstów na temat fotowoltaniki (korzyści, energia ze słońca, techniczne inforacje jasno podane, opłacalność inwestycji, ciekawostki na temat słońca i energii słonecznej, etc.). Zlecę w ciągu kilku dni jeśli pojawi się dobra oferta, dlatego nie interesują mnie oferty "do negocjacji". 1 tekst = 1-1,5 strony A4, sensownie, na temat, bez lania wody, tematycznie. Proszę o konkretną ofertę z wyceną za 1 tekst lub za komplet. Proszę o link do portfolio lub email celem wysłania podobnych technicznych tekstów, opis doświadczenia w temacie. Mile widziana osoba z wyksztalceniem lub doświadczeniem tematycznym, zorientowana w temacie. W przypadku udanej realizacji stała współpraca i kolejne zlecenia.


Weź to zlecenie