Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Praca konserwacyjna na stronie internetowej województwa mazurskiego

Telefon
E-mail
Stawka 20.00/godzina
Status oferty Oferta aktywna
Witam, do zadań pracownika będzie reklama województwa na różnych portalach/forach, jak i konserwacja naszej strony. Lubimy wyzwania, dlatego bardzo cieszylibyśmy się, gdyby trafił nam się bardzo kreatywny pracownik, który zaskoczy swoimi pomysłami całe miasta i Polskę. Co roku organizujemy różne festyny oraz konkursy sportowe, dlatego przydałaby się nam młoda, pełna energii osoba, która wpłynie pozytywnie na całe województwo i pracę w naszym portalu.

Oferujemy zdalną pracę na pełen etat w dogodnych dla ciebie godzinach pracy oraz możliwość zdobywania nowych umiejętności poprzez pracę nad nowoczesnymi projektami.

Weź to zlecenie