Konsultant ds. Rekrutacji z jęz. włoskim. Praca zdalna oferta pracy

Kategoria: Tłumaczenia / Tłumacz zdalny

Stawka: 3000.00 zł / Miesiąc

Jesteśmy licenjonowaną agencją wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji personelu opiekuńczego. Agencja została wpisany przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji
Chcesz zdobyć doświadczenie w kierowaniu projektami HR?
Dołącz do nas!

Stanowisko: Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji
Rodzaj pracy: Zdalna

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- samodzielne przeprowadzanie rekrutacji telefonicznej oraz preselekcję CV
- weryfikację poziomu znajomości języka w włoskiego
- zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych w portalach internetowych i innych mediach
- aktywne poszukiwanie kandydatów na opiekunów i opiekunek
- prowadzenie bazy danych potencjalnych kandydatów i raportowanie
- współpraca z centralą w Poznaniu

Nasze oczekiwania:
- Biegła znajomość języka włoskiego
- Bardzo dobra znajomość pakietu Office, a w szczegóności Word i Excel
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej
- Silne zorientowanie na cel
- Doświadczenie w sprzedaży lub w obszarze HR mile widziane
- Szybkość w działaniu, otwartość i umiejętność efektywnej komunikacji

Wybranym kandydatom oferujemy:
- Pracę z wykorzystaniem języka włoskiego
- Elastyczny czas pracy: 20-35 godzin tygodniowo
- Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale Human Resources oraz rozwoju zawodowego
- Atrakcyjne wynagrodzenie bazowe + prowizyjne
- Pakiet socjalny: kartę Multisport