iOS Developer (Swift) oferta pracy

Kategoria: Programowanie / Informatyka

Stawka: 3000.00 zł / Miesiąc

Jesteśmy młodym, dynamicznym i pełnym pomysłów zespołem zajmującym się tworzeniem aplikacji mobilnych i serwisów internetowych dla naszych klientów z Europy.
Poszukujemy programisty Swift do współpracy przy tworzeniu i rozwijaniu aplikacji mobilnych, który wzmocni nasz obecny zespół programistów iOS.
Oferujemy pracę w nowoczesnym biurowcu we Wrocławiu, w przyjaznej atmosferze i elastycznych godzinach (możliwość częściowej pracy zdalnej).
Opis stanowiska:
- tworzenie aplikacji mobilnych na platformę iOS
- rozbudowa istniejących projektów
- tworzenie dokumentacji
Wymagania:
- znajomość platformy iOS
- znajomość języka Swift (w stopniu dobrym)
- znajomość angielskiego (w stopniu komunikatywnym)
Mile widziane:
- własne aplikacje w AppStore
- znajomość innych języków programowania (np. Objective-C)
- doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych