Handlowiec-Sprzedawca-Praca zdalna oferta pracy

Kategoria: Marketing i reklama

Stawka: 2000.00 zł / Miesiąc

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za proces sprzedaży poprzez następujące zadania:
Pozyskiwanie nowych Klientów poprzez aktywne działania handlowe
Utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
Planowanie i terminową realizację kontaktów
Prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji transakcji sprzedaży
Analizę sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji.
Od Kandydatów oczekujemy:
Silnej motywacji i determinacji w osiągnięciu wyznaczonych celów
Samodzielności i systematyczności w działaniu
Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
Preferowane doświadczenie zawodowe
Min. średniego wykształcenia
Znajomości technik sprzedaży i negocjacji
Silnego ukierunkowania na Klienta i umiejętności nawiązywania kontaktów
Bardzo dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy:
Pełną wyzwań pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży
Szkolenia z kompetencji miękkich
Realną możliwość rozwoju i samorealizacji
Niezbędne narzędzia pracy