Front-end Developer oferta pracy

Kategoria: Programowanie / Informatyka

Stawka: 8500.00 zł / Miesiąc

Jesteśmy firmą zrzeszającą najlepszych programistów, architektów oraz project-managerów w kraju. Aby nasz skład wciąż był najlepszy, poszukujemy

                     front-end developerów!

Obowiązki?
  • tworzenie warstwy front-end’owej aplikacji oraz serwisów www
  • współpraca z zespołem programistów
  • tworzenie dokumentacji oraz raportowanie błędów
  • dbanie o najwyższej jakości kod

Wymagania?

  • doświadczenie w programowaniu frontów
  • dobra znajomość technologii CSS, HTML, JavaScript oraz Angular.js
  • umiejętność kreatywnego myślenia
  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz innych języków programowania

Oferujemy?

  • pracę w dynamicznym, pełnym energii zespole
  • szkolenie wewnętrze oraz zewnętrzne
  • pomoc w uzyskaniu wielu branżowych certyfikatów
  • elastyczne godziny pracy
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • współpracę w oparciu o dowolną fomę umowy - zlecenie, o dzieło, a także o pracę

Kandydatów prosimy o załączenie kilku przykładowych prac.