Doradca Klienta ds. nieruchomości - praca zdalna oferta pracy

Kategoria: Składanie długopisów / inne

Stawka: 2800.00 zł / Miesiąc

Szczegóły oferty:

ONYX HOUSE poszukuje:
pracowite
ambitne
nastawione na sukces
Osoby do pracy na stanowisku:
DORADCY KLIENTA DS. NIERUCHOMOŚCI – PRACA ZDALNA !

ONYX HOUSE jest nową prężnie rozwijającą się firmą na rynku nieruchomości wyróżnia nas:
profesjonalna i prowadzona w miłej atmosferze obsługa klientów poszukujących nieruchomości, niezawodność, bezpieczeństwo przy każdej transakcji.
ONYX HOUSE tworzy zespół młodych, ambitnych ludzi, których pasją są nieruchomości i projektowanie wnętrz – chcemy tworzyć firmę która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta!
Jeśli szukasz pracy do której będziesz wstawał rano z przyjemnością a zaangażowanie w powierzone tobie obowiązki zaowocują wysokim wynagrodzeniem to ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Wymagamy:
wykształcenie min. średnie
zaangażowanie
mile widziane doświadczenie w sprzedaży
prawo jazdy kat B (mile widziane)

Zakres obowiązków:
budowanie bazy ofert
profesjonalna obsługa klientów
sporządzanie dokumentacji
negocjacja warunków transakcji
raport pracy

Oferujemy:
wynagrodzenie prowizyjne
pakiet medyczny
umowa o pracę
szkolenia
niezbędne narzędzia do pracy