Copywriter praca zdalna oferta pracy

Kategoria: Teksty pisane / Przepisywanie

Stawka: 150.00 zł / Sztukę

Blasting News to magazyn online oferujący czytelnikom w pełni niezależne newsy i zarazem platforma społecznościowa skupiająca freelancerów publikujących codziennie informacje i opinie na temat bieżących wydarzeń w kraju i na świecie. W porównaniu do tradycyjnych mediów, Blasting News podąża za trendem sharing economy – każdy autor może zarobić do 150€ za opublikowany artykuł. Blasting News jest obecny w 34 krajach i dostępny w 24 językach.

Stanowisko - Dziennikarz online (Freelancer)

Główne zadania

    • Śledzenie najnowszych wydarzeń w kraju i na świecie
    • Pisanie artykułów do działu - rozrywka, sport, moda, biznes, polityka, społeczność
    • Promowanie artykułów w social media

Kompetencje i doświadczenie

    • Doskonała znajomość social media oraz zamiłowanie do dziennikarstwa internetowego
    • Nienaganna znajomość języka polskiego, lekkie pióro
    • Kreatywność i umiejętność myślenia „out of the box”
    • Umiejętności przedsiębiorcze – wybierając temat artykułu każdy autor myśli o sposobie promocji swojego artykułu, aby dotarcia do jak największego grona czytelników
    • Znajomość technik SEO będzie plusem

Warunki współpracy

Miejsce: praca zdalna

Czas pracy: elastyczne godziny

Możliwości rozwoju:

    • Doceniamy każdą zdolną, przedsiębiorczą osobę, która rozumie social media i potrafi zaciekawić internautów swoimi tekstami
    • Skuteczny Junior Blaster posługujący się nienagannym językiem polskim ma szansę dołączyć do zespołu redaktorskiego Senior Blaster
    • Reporterzy mają możliwość awansu na stanowisko Certified Blaster i trzymywania konkurencyjnego wynagrodzenia za każdy przygotowany artykuł

Wysokość wynagrodzenia:

    • Za każdy artykuł możliwość zarobienia do 150€
    • Wynagrodzenie wypłacane w €uro
  • Wysokość wynagrodzenia zależna od ilości czytelników - skalę wynagrodzenia można sprawdzić na stronie głównej Blasting Newswww.blastingnews.com w zakładce „compensation”